Sevda Demirkol
Bağlıca Mahallesi Muhtar Adayı1972-Elazığ doğumlu olan Muhtar Adayımız Sevda DEMİRKOL eşi vasıtasıyla Erzurum kütüğüne kayıtlıdır. 45 yıldır Ankara’da 10 yıldır da Bağlıca’da yaşamaktadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde eğitim almıştır. Aynı zamanda Profesyonel Makyaj Sanatçısıdır. Bu alanda aldığı Usta Öğretici diplomasını öğretmenlik konusunda kullanmamış, uzun yıllar sanat hayatını özel kurumlarda sürdürmüştür. Mesleki kariyerini TRT Oran Stüdyoları, ATA TV ve daha sonra Başkent TV’de devam ettirmiştir.

Kazandığı siyasi ve iş alanındaki ilişkilerini siz Bağlıca’lı hemşehrilerimizin ve mahallemizin gelişimi, güzelleşmesi, kalkınması ve iyileştirilmesi için kullanmak amacıyla mahallemize Muhtar Adayı olmuştur..Sevda Demirkol internet adresi:

http://www.sevdademirkol.com.tr/


sevda demirkol veb adresiiletişim:

[email protected]
telefon:
0312 231 56 70
0551 161 8025
HABER

Demirkol: Bağlıca'nın sorunlarını biliyorum
15 Mart 2019

Bağlıca Mahallesi, Ankara'nın Etimesgut ilçesine bağlı gelişen bir semt. Bağlıca'da Yerel Seçim çalışmaları çok hareketli geçiyor.

Bağlıca Mahallesi Muhtar Adayı Sevda Demirkol, gelişen belde Bağlıca'nın sorunlarını bilen bir aday olduğunu söylüyor. Demirkol, Bağlıca'nın öne çıkan sorunlarını trafik, yarım kalmış inşaatlar ve başı boş hayvanlar olarak sıralıyor.


www.biyografi.net (Binlerce Biyografi)