Süleyman Yeşilyurt
yazarKendisi Kayserili ve Ziraat Mühendisidir. Turizm Bakanlığı’ndan emeklidir. Gençlik yıllarında Komünizmle Mücadele Dernekleri'nde falan faaliyet gösterdiğini anılarında belirtir. Gayrimüslimler ve masonlarla ilgili yazdığı kitaplarla tanınmaktadır.
Sansasyonel kitaplar yazmıştır. 21 kitabı vardır.
HABER

Derin terbiyesizlik!
Hürriyet 10 Mayıs 2017

Tvnet’teki Derin Tarih programında Atatürk’e ve manevi kızı Afet İnan’a, internetteki bir videoda da annesi Zübeyde Hanım’a hakaret edilmesine tepkiler çığ gibi büyüdü. Savcılık hakaretleri edenlere gözaltı kararı çıkarttı.

CAHİLLE UĞRAŞAMAM

Derin terbiyesizlikArı İnan (Atatürk’ün manevi kızı Afet İnan’ın kızı): Afet İnan’ın kim olduğu ve ne yaptığı biliniyor. Başka ne konuşulabilir? Dava açmayacağım. Bunlar aklı başında olmayan insanlar. Yaptıkları saçma sapan bir şey.

Afet İnan’ın bir kitabını da mı okumadılar? Ne söyleyeyim bunlara? Özellikle böyle yapıyorlar. Ama böyle yapmaları iyice felaket. Olmayacak bir iş. Afet İnan daima saygı görmüş ve çalışmış birisi. Dünya kadar kitabı var, yazdıkları var. Bunu hiçbiri bilmiyor.

E bu adamlara ben ne yapayım Allah aşkına? Cahille uğraşamam. Okusunlar. Sansasyon yapmak istiyorlar. Ama bu kadar terbiyesizce ve bilmeden yapılır mı?www.biyografi.net (Binlerce Biyografi)