Haşmet Yöreli
HAŞMET YÖRELİ

BU İSMİ TANIDINIZ DEĞİL Mİ? ŞEHRİMİZE YILLARCA ATA SPORUMUZ GÜREŞE SPORCU, ANTRENÖR, HAKEM VE GÜREŞ İL TEMSİLCİSİ OLARAK HİZMET VERMİŞ MERHUM YÖRELİ YUSUF’UN KENDİSİ GİBİ SPORCU EVLADIDIR.


BU GÜN SİZLERLE HALEN EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ POLİS TEFTİŞ KURULU İSTANBUL BÖLGE BAŞKANLIĞINDA 1.SINIF EMNİYET MÜDÜRÜ POLİS BAŞMÜFETTİŞİ OLARAK GÖREV YAPAN, ULUSLAR ARASI GÜREŞ HAKEMİ HAŞMET YÖRELİ’NİN “F.İ.L.A” HAKEMLİĞİNDEKİ BAŞARILARINDAN SÖZ ETMEK İSTİYORUM.


KONYA’MIZIN ENDER YETİŞTİRDİĞİ YARADILIŞ İTİBARİYLE ZORU BAŞARMASI VE DÜRÜST ÇALIŞMALARI İLE TANIDIĞIMIZ DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ DEVLET MEMURU TARİFİNE VE SIFATINA TAM UYGUN BİR KİŞİ OLMASININ YANINDA SPORCULUĞU VE ULUSLAR ARASI GÜREŞ HAKEMLİĞİNDEKİ GEREK YURT İÇİNDE GEREKSE, YURT DIŞINDA BİRÇOK TURNUVA VE ŞAMPİYONADAKİ BAŞARILI YÖNETİMİYLE BÜYÜK TAKDİR TOPLAMIŞTIR. DÜRÜSTLÜKTEN AYRILMAYAN ÜSTLENDİĞİ HER GÖREVİ ADETA İBADET KABUL EDEN ENDER YÖNETİCİLERDEN BİRİSİDİR. AYRICA ÜLKEMİZİN HASSAS BÖLGE VE YERLERİNDE EDİRNE, İSKENDERUN VE İSTANBUL (NARKOTİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ) İLLERİNİN EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNDE GÖREV YAPMIŞTIR. SADECE ÜSTÜN GÖREV BİLİNCİ VE ANLAYIŞI İLE HAREKET EDEREK DAİMA SEVGİ, SAYGI VE İYİLİKLE ANILACAK BAŞARILI HİZMETLERDE BULUNMUŞTUR. AYRICA ULUSLAR ARASI GÜREŞ FEDERASYONU “F.İ.L.A” TARAFINDAN “E” KATAGORİSİ (SUPERİOR) HAKEMLİĞİNE TERFİ ETME BAŞARISINI GÖSTERMİŞTİR. ANCAK 06 ARALIK 1993 YILINDA ÇOK SEVDİĞİ HAKEMLİĞE İSTEĞİ İLE VEDA ETMİŞTİR. SAYIN YÖRELİ’Yİ BUNDAN SONRAKİ, YURT İÇİ VE ULUSLAR ARASI YARIŞMALARDA MİNDERLERDE GÖREMEYECEĞİZ. FAKAT, HER ZAMAN ATA SPORUMUZ GÜREŞİN İÇİNDE VE ARAMIZDA OLACAĞINDAN ŞÜPHEMİZ YOKTUR. BUNDAN SONRAKİ YAŞAMINDA SIHHAT, AFİYET VE MUTLULUKLAR DİLERİZ.www.biyografi.net (Binlerce Biyografi)